Dlouho jsem hledal místo, kde se učit Taiji a Kungfu. Nakonec má volba padla intuitivně na oddíl Plující oblaka a bylo to skvělé rozhodnutí. Přátelská atmosféra, zkušení lektoři s širokým záběrem znalostí získaným přímo u zdroje v Číně, spousta legrace a zábavy ruku v ruce s cvičebními posuny, zkrátka fajn místo po všech stránkách. Cvičení v Plujících oblacích patří jednoznačně ke špičce a jsem rád, že jsem členem tohoto oddílu.

Erik Hutter

Oslavu Nového roku Koně meditací jsem zažila ve znamení stavu zvnitřnění se a pocitu souznění s lidmi kteří stejně jako já společnost Oty Chocholy vnímají jako obohacující ..

Narine Karapetyan

Chodím, až po šedesátce, cvičit. Dostávám darem přátelství, tajemnou sílu, zručnost, lepší zdraví a pohled na život z jiného, magičtějšího horizontu. Díky Oto a ostatní ..

Jaroslav Šafer

Cvičení se Standou je jako číst napínavou detektivku o vás samotných. 

Jitka Martinková

Každé cvičení, kterého se účastním je pro mě ojedinělé a v nějakém směru obohacující. Cvičení samo mi přináší klidné chvilky do tohoto hektického každodenního života. Tai ji, kung fu nebo meditace – cvičit může každý. Setkávám se zde s lidmi často i o dvě generace staršími. Krásné na tom je, že všichni děláme to samé. Užíváme si pohybů s plujícíma oblakama.

Karla Weisová

V Plujících Oblacích moje mysl pluje jako oblaka, při cvičení se skvěle vyřádím, mám totiž vlastní styl a rád házím fórky i když je shifu přísnej, a někdy je to tak náročný že mi už žádný fóry nejdou přes pysky.

Matyáš Chochola

Call Now Button